Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /classes/Stat.php on line 7
muzyka.mysliwska.pl
Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną
XVII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XIII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej


Klasa A –  54/63


Województwo Dolnośląskie (3)

  1. Gągała Dawid
  2. Kramarz Jacek
  3. Kopeć Oktawian

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (5)

  1. Michewicz Tomasz
  2. Gosztyła Zbigniew
  3. vacat!
  4. vacat!
  5. vacat!

 

Województwo Lubelskie (2)

  1. Brzyski Łukasz
  2. Dąbrowski Nikodem

 

Województwo Lubuskie (5)

  1. Graczyk Roman
  2. Mosiewicz Marek
  3. Walkowiak Grzegorz
  4. Jurczyszyn Karol
  5. Skrzetuski Jan

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. Jaruga Marcin

 

Województwo Małopolskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Mazowieckie (4)

  1. Gocalińska Anna
  2. Różycka Grażyna
  3. Burzyński Mirosław
  4. Wróblewski Hubert

 

Województwo Opolskie (6)

  1. Kurczyk Tomasz
  2. Jamrozik Mariusz
  3. Tokarz Arkadiusz
  4. Sadłoń Barbara
  5. Kruczek Rafał
  6. Czech Irena

 

Województwo Podkarpackie (4)

  1. Niewiadomski Artur
  2. Sibiga Teresa
  3. Jóźwik Olaf
  4. vacat!

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Szymczyk Andrzej

 

Województwo Pomorskie (6)

  1. Barański Michał
  2. Lipka Dawid
  3. Czerwonka Mariusz
  4. vacat!
  5. vacat!
  6. vacat!

 

Województwo Śląskie (3)

  1. Klita Piotr
  2. Wróbel Marcin
  3. Kanawka Michał

 

Województwo Świętokrzyskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Kaźmierczak Gabriela
  2. Jażdżewski Adam

 

Województwo Wielkopolskie (15)

  1. Szrama Hubert
  2. Śliczner Wojciech
  3. Kiciński Przemysław
  4. Obrocki Bogusław
  5. Pulit Adam
  6. Wylegała Marcin
  7. Kaczmarek Paweł
  8. Nowak Piotr
  9. Zych Jacek
  10. Wiśniewski Artur
  11. Koliński Leszek
  12. Ewert Maciej
  13. Małysko Hubert
  14. Rewers Maciej
  15. Maliński Tomasz

 

Województwo Zachodniopomorskie (4)

  1. Dyk Krzysztof
  2. Grzyś Mateusz
  3. Banaśkiewicz Tomasz
  4. Wanecki Zbigniew

 


Klasa B –  41/40


Województwo Dolnośląskie (2)

  1. Majewski Andrzej
  2. Siwiak Piotr

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (3)

  1. Mrowińska Katarzyna
  2. Kamiński Marcin
  3. Nowacki Michał

 

Województwo Lubelskie (2)

  1. Paluch Jakub
  2. Nowakowski Grzegorz

 

Województwo Lubuskie (4)

  1. Woroszkiewicz Szymon
  2. Iwańczak Mateusz
  3. Chełska Aleksandra
  4. Bielachowicz Michał

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. Zydorczyk Radosław

 

Województwo Małopolskie (0)

 

Województwo Mazowieckie (2)

  1. Gocaliński Janusz
  2. Iwaniec Jan

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Pociurko Łukasz
  2. Bojkowski Piotr
  3. Gawryłowicz Ewa

 

Województwo Podkarpackie (2)

  1. Niewiadomski Dominik
  2. Gazda Grzegorz
  3. Dańko WojciechLimit z kl. A

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Chełmiński Ryszard

 

Województwo Pomorskie (4)

  1. Miłoś Krzysztof
  2. Nowicki Artur
  3. Kroskowski Kazimierz
  4. Perszewski Ziemowit

 

Województwo Śląskie (2)

  1. Giemza Piotr
  2. Wilisowski Przemysław

 

Województwo Świętokrzyskie (0)

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Struziński Jakub
  2. Szostak Joanna

 

Województwo Wielkopolskie (10)

  1. Wylegała Aleksandra
  2. Tomaszewski Grzegorz
  3. Kowal Jarosław
  4. Talma Michał
  5. Piątyszek Michał
  6. Bejga Jędrzej
  7. Krawiec Marcin
  8. Brączkowski Jarosław
  9. Korzeniowski Maciej
  10. Osiński Mieszko

 

Województwo Zachodniopomorskie (2)

  1. Sojka Filip
  2. Wielgórka Dominik

 


Klasa C –  27/27


Województwo Dolnośląskie (1)

  1. Bezeg Adrian

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (2)

  1. Budziński Mateusz
  2. Murawski Sławomir

 

Województwo Lubelskie (1)

  1. Biłgorajski Emil

 

Województwo Lubuskie (2)

  1. Hamczyk Monika
  2. Odwrot Rafał

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. Magier Maciej

 

Województwo Małopolskie (0)

 

Województwo Mazowieckie (2)

  1. Wróblewska Sylwia
  2. Chmielewski Artur

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Borczyk Dawid
  2. Eder Rolad
  3. Raczek Karol

 

Województwo Podkarpackie (1)

  1. Ostrówka Marian

 

Województwo Podlaskie (0)

 

Województwo Pomorskie (2)

  1. Ginter Michał
  2. Talaśka Adrian
  3. Zefert Łukasz

 

Województwo Śląskie (2)

  1. Królik Julia
  2. Matyszczak Robert

 

Województwo Świętokrzyskie (0)

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (1)

  1. Ciesielski Patryk

 

Województwo Wielkopolskie (6)

  1. Bogaczyk Arkadiusz
  2. Standio Michał
  3. Wylegała Janusz
  4. Ciesielski Michał
  5. Magda Michał
  6. Łodkowski Jarosław

 

Województwo Zachodniopomorskie (2)

  1. Buczkowski Jakub
  2. Kricki Bartosz

 

Lista osób dodatkowo zakwalifikowanych


Mistrzowie Polski

  1. Adam Migurski (1996, 1999, 2001)
  2. Hubert Jurczyszyn jr. (1997, 1998, 2004, 2005)
  3. Tomasz Szrama (2000)
  4. Piotr Kasprzyk (2002)
  5. Paweł Strawa (2003)
  6. Łukasz Sikora (2006)
  7. Natalia Hamczyk (2007)

 

Goraj 2007 XII KSM „O Róg Wojskiego”

  • zwycięzca kl. B –  Karol Kroskowski
  • zwycięzca kl. C –  Jan Strawa

 

Czas wykonania: 0.019 sekund