Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /classes/Stat.php on line 7
muzyka.mysliwska.pl
Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną

XVII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XIII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej


Laureatem Grand Prix i zdobywcą Rogu Wojskiego został:
Zespół Sygnalistów Myśliwskich AKTEON
Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie


Solowym Mistrzem Polski 2008 został:
Karol Kroskowski z Technikum Leśnego w Tucholi


Wyniki w klasie G - zespoły
Klasa dla zaawansowanych (mistrzowska) - małe i duże rogi myśliwskie.
KOKMKLzespółreprezentantpunkty
1 ZSM Akteon SGGW SGGW Warszawa 289
2 ZSM N. Poddębice N-ctwo Poddębice 287
3 ZTM Venator UP w Poznaniu Wydz. Leśny 284
4 RZSM ZSL w Warcinie Zespół Szkół Leśnych - Warcino 282
5 ZSM N-ctwa Babimost Nadleśnictwo Babimost 280
6 I ZTM Goraj ZSL Goraj 277
7 II ZTM Goraj ZSL Goraj 274
8 ZSM Bielik Spychowo Nadleśnictwo Spychowo 274
9 ZSM Hagard Kraków UR Kraków 274
10 TL Brynek ZSOiE w Brynku 272
liczba uczestników w tej klasie: 10
Wyniki w klasie A - zespoły
Dla zaawansowanych (mistrzowska) - tylko małe rogi myśliwskie
KOKMKLzespółreprezentantpunkty
1 ZTM Rodziny Strawów 271
2 ZSM N-ctwa Strzałowo Nadleśnictwo Strzałowo 259
3 Jenot Tuchola Muzeum Sygnałów Myśliwskich 258
4 ZR Głos Kniei 251
5 RZSM TL Starościnie 237
6 ZSM N-ctwa Taczanów 235
7 ZSM Leśnik Jarocin N-ctwo Jarocin 228
8 I ZSM TL Tułowice ZS Tułowice 219
liczba uczestników w tej klasie: 8
Wyniki w klasie B - zespoły
Dla średniozaawansowanych - dowolne rogi myśliwskie
KOKMKLzespółreprezentantpunkty
1 ZTM Jantar N-ctwo Cewice 284
2 ZSM N-ctwa Kluczbork Nadleśnictwo Kluczbork 271
3 ZSM Hreczecha Ujsoły 270
4 ZSM Akord Nadleśnictwo Jabłonna 268
5 ZSM Pasja Warszawa 266
6 ZTM N-ctwa Sarbia N-ctwo Sarbia 265
7 Gamrat UTP ATR Bydgoszcz 262
8 ZSM ZO PZŁ w Opolu ZO PZŁ Opole 261
9 ZSM Klangor Koszalin 261
10 ZSM Stora Enso W-wa 261
11 ZSM N-ctwa Grodzisk Nadleśnictwo Grodzisk 254
12 IV ZSM Goraj ZSL Goraj 238
13 ZSM WKŁ 8 Żubr Opole WKŁ nr 8 Żubr w Opolu 232
liczba uczestników w tej klasie: 13
Wyniki w klasie C - zespoły
Dla początkujących - dowolne rogi myśliwskie
KOKMKLzespółreprezentantpunkty
1 ZSM CM Gniew Zamek w Gniewie 292
2 RZSM Żurawie 274
3 ZSM N. Lidzbark Wel. N-ctwo Lidzbark 273
4 ZSM Leśne Skrzaty 272
5 ZSM Trubadur Leśny N-ctwo Ruszów 271
6 ZR N-ctwa Człopa Nadleśnictwo Człopa 270
7 ZSM KŁ Darz Bór KŁ Darz Bór Jabłonno Pom. 268
8 II ZSM TL Brynek TL Brynek 255
9 ZTM ze Złotowa 255
10 II ZSM ZSL Tułowice ZS Tułowice 252
11 Drugi ZTL w Warcinie 224
liczba uczestników w tej klasie: 11
Wyniki w klasie D - zespoły
Dla dzieci do lat 12 - dowolne rogi myśliwskie
KOKMKLzespółreprezentantpunkty
1 ZTM Jantar-junior Nadleśnictwo Cewice 196
2 DZSM SP Warcino Szkoła Podstawowa w Warcinie 190
3 Dziecięcy Z.Grodzisk 188
4 DZ N-ctwa Babimost N-ctwo Babimost 162
liczba uczestników w tej klasie: 4
Wyniki w klasie A - soliści
Dla zaawansowanych (mistrzowska)
KOKMKLsolistareprezentantpunkty
1 Karol Kroskowski TL Tuchola 295
2 1 Karol Jurczyszyn UP w Poznaniu 291
3 2 Hubert Szrama ZSL w Goraju 291
4 1 Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo 288
5 3 Hubert Jurczyszyn ZTM Venator UP w Poznaniu 285
6 4 2 Adam Migurski Nadleśnictwo Kędzierzyn 284
7 5 3 Dawid Gągała N-ctwo Góra Śląska 282
8 Michał Kanawka TL Brynek 282
9 6 4 Marcin Jaruga Nadleśnictwo Poddębice 280
10 7 5 Wojciech Śliczner Nadleśnictwo Grodzisk 278
11 8 Tomasz Kurczyk ZSM Stora Enso Woow Supply 276
12 9 6 Tomasz Szrama N-ctwo Sarbia 275
13 Anna Gocalińska KŁ Przepiórka 274
14 Gabriela Kaźmierczak Nadleśnictwo Spychowo 272
15 10 Paweł Strawa ZSL Goraj 272
16 11 Marek Mosiewicz ZSM N-ctwa Babimost 270
17 Natalia Hamczyk N-ctwo Babimost 270
18 Piotr Kasprzyk UR Kraków 268
19 12 Leszek Koliński ZSL w Goraju 268
20 13 Mateusz Skiba TL Brynek 264
21 14 7 Roman Graczyk N-ctwo Świebodzin 259
22 Tomasz Michewicz KŁ Darz Bór Jabłonowo Pom. 259
23 8 Bogusław Obrocki N-ctwo Wałcz 255
24 Przemysław Kiciński UP w Poznaniu 254
25 Bartosz Barański ZSL w Warcinie 254
26 9 Paweł Grzenkowicz ZTM Jantar 250
27 15 10 Zbigniew Gosztyła N-ctwo Sławno 250
28 Rafał Kruczek TL Brynek 249
29 16 Krzysztof Dyk ZO PZŁ Koszalin 246
30 17 Andrzej Szymczyk ZSM Akteon SGGW Warszawa 244
31 11 Paweł Borsuk N-ctwo Cewice 243
32 Mariusz Czerwonka ZSL Warcino 241
33 Michał Czapiewski ZTM Jantar 241
34 18 12 Mariusz Jamrozik N-ctwo Zawadzkie 239
35 Hubert Wróblewski N-ctwo Jabłonna 237
36 19 Marcin Walkowiak N-ctwo Babimost 237
37 Hubert Małysko ZSL w Goraju 235
38 Grzegorz Jackowski ZSL w Goraju 224
39 Piotr Nowak ZSL w Goraju 223
40 20 13 Maciej Rewers Nadleśnictwo Choczewo 220
41 21 14 Tomasz Maliński Nadleśnictwo Ruszów 215
42 22 Tomasz Banaśkiewicz ZO PZŁ Koszalin 210
43 Barbara Sadłoń ZO PZŁ Opole 184
44 23 15 Marek Pawlak Nadleśnictwo Jarocin 181
45 Szymon Padiasek ZSL w Goraju 169
46 24 Alfred Ferenc KŁ Gwardia Słupsk 165
liczba uczestników w tej klasie: 46
Wyniki w klasie B - soliści
Dla średniozaawansowanych
KOKMKLsolistareprezentantpunkty
1 1 Janusz Gocaliński KŁ Przepiórka Radzymin 275
2 Ewa Tryba KŁ Cietrzew Cewice 273
3 Artur Nowicki ZSLiO Warcino 271
4 Jan Strawa ZSL Goraj 268
5 Katarzyna Piechaczek Nadleśnictwo Babimost 265
6 Karol Chmielewski ZSL Goraj 261
7 Tadeusz Piankowski ZSL w Warcinie 261
8 Michał Szymański ZSL w Goraju 260
9 2 Kazimierz Kroskowski K. Ł. Jeleń Studzienice 259
10 Eryk Jasiński ZS Tułowice 258
11 Sebastian Walczak ZSL w Goraju 258
12 Szymon Rakowski ZSL w Goraju 257
13 Mateusz Kanchen ZSL w Goraju 255
14 Michał Malek ZTM Jantar Cewice 254
15 Filip Sojka KŁ Żubr Kamień Pom. 253
16 Paulina Marszk TL Warcino 253
17 1 Szymon Wiśniewski N-ctwo Lipusz 252
18 Grzegorz Tomaszewski N-ctwo Jarocin 252
19 3 2 Jędrzej Bejga N-ctwo Grodzisk 251
20 4 Seweryn Rychter KŁ Orzeł Ozimek 250
21 Joanna Szostak N-ctwo Spychowo 250
22 Jakub Mielniczek TL Warcino 250
23 5 Marcin Kamiński KŁ Darz Bór Jabłonowo Pom. 250
24 Mieszko Osiński ZSL w Goraju 249
25 6 3 Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk 249
26 7 4 Piotr Giemza Nadleśnictwo Kluczbork 248
27 Ewelina Małysko ZSL Goraj 247
28 Bartłomiej Kasprzyk 246
29 Aleksandra Chełska Nadleśnictwo Babimost 245
30 Jakub Struziński N-ctwo Spychowo 245
31 8 Piotr Bojkowski ZS Tułowice 244
32 Przemysław Wilisowski TL w Brynku 241
33 9 5 Michał Piątyszek N-ctwo Grodzisk 241
34 10 6 Mirosław Wróblewski N-ctwo Jabłonna 239
35 Hubert Nadolny ZSL w Goraju 237
36 Mateusz Iwańczak ZSL w Goraju 235
37 Aneta Hamczyk Nadleśnictwo Babimost 234
38 11 Ewa Bernard ZS Tułowice 233
39 7 Dominik Wielgórka KŁ Knieja Szczecin 226
40 12 8 Maciej Krzysztofik Nadleśnictwo Sarbia 171
liczba uczestników w tej klasie: 40
Wyniki w klasie C - soliści
Dla początkujących
KOKMKLsolistareprezentantpunkty
1 Jędrzej Strawa ZSL Goraj 275
2 Julia Królik TL w Brynku 270
3 Sylwia Wróblewska N-ctwo Jabłonna 269
4 Arkadiusz Bogaczyk Nadleśnictwo Jarocin 265
5 Maciej Kowalczyk ZSL Warcino 264
6 1 1 Michał Ciesielski N-ctwo Grodzisk 263
7 Michał Ciesielski N-ctwo Lidzbark Welski 261
8 Monika Hamczyk Nadleśnictwo Babimost 257
9 Piotr Ginda-Kopeć ZSL w Goraju 257
10 2 Michał Standio Nadleśnictwo Sarbia 256
11 Jakub Buczkowski Kł nr 13 Żuraw Człopa 253
12 Robert Matyszczak TL w Brynku 253
13 Adrian Talaśka TL Tuchola 252
14 Patryk Ciesielski N-ctwo Lidzbark Welski 252
15 Adrian Bezeg N-ctwo Ruszów 246
16 2 3 Michał Ginter Technikum Leśne Tuchola 242
17 Mariusz Stolc TL w Warcinie 242
18 3 Artur Chmielewski KŁ Przepiórka Radzymin 232
19 Łukasz Zefert ZSL w Warcinie 232
20 Justyna Stępień Koło Łowieckie Gawra 225
21 Damian Barszczewski ZSL w Goraju 223
22 Michał Magda ZSL w Goraju 218
23 Natalia Hiller Centrum Myśliwskie Zamek Gniew 171
liczba uczestników w tej klasie: 23
Wyniki w klasie D - soliści
Dla dzieci do lat 12
KOKMKLsolistareprezentantpunkty
1 Miłosz Wróblewski SP Warcino 194
2 Hubert Keller Nadleśnictwo Cewice 191
3 Bartłomiej Bejga N-ctwo Grodzisk 188
4 Hubert Czelewicz SP Warcino 185
5 Piotr Dworszczak SP Warcino 183
6 Anna Dworszczak SP Warcino 182
7 Mikołaj Ciesielski N-ctwo Lidzbark Welski 182
8 Krzysztof Rejmus Centrum Myśliwskie Zamek Gniew 180
9 Bartosz Konkol Nadleśnictwo Cewice 168
10 Julia Nowak Nadleśnictwo Cewice 166
11 Krzysztof Kowalewski WKŁ nr 250 Miś w Bydgoszczy 165
12 Wojciech Walkowiak Nadleśnictwo Babimost 164
13 Hubert Ciesielski Nadleśnictwo Grodzisk 159
14 Mateusz Walkowiak N-ctwo Babimost 148
15 Jakub Czubajewski SP w Warcinie 147
liczba uczestników w tej klasie: 15
Wyniki w klasie MB - zespoły
rogi myśliwskie w stroju B
KOKPzespółreprezentantpunkty
1 ZSM Akteon SGGW SGGW Warszawa 285
2 RZSM ZSL w Warcinie Zespół Szkół Leśnych - Warcino 275
3 ZTM Venator UP w Poznaniu Wydz. Leśny 270
1 DZSM SP Warcino Szkoła Podstawowa w Warcinie 263
4 ZSM Hagard Kraków UR Kraków 262
5 ZTM z Goraja 260
6 ZSM Bielik Spychowo Nadleśnictwo Spychowo 260
7 ZSM N-ctwa Babimost Nadleśnictwo Babimost 252
8 TL Brynek ZSOiE w Brynku 243
2 ZSM N-ctwa Lidzbark N-ctwo Lidzbark 240
9 RZSM TL Tułowice TL w Tułowicach 232
10 Gamrat UTP ATR Bydgoszcz 230
11 ZSM N-ctwa Kluczbork Nadleśnictwo Kluczbork 228
12 ZSM Akord Nadleśnictwo Jabłonna 221
13 ZSM Hreczecha Ujsoły 213
liczba uczestników w tej klasie: 15
Wyniki w klasie MEs - zespoły
rogi myśliwskie w stroju Es
KOKPzespółreprezentantpunkty
1 ZSM Valtornia N-ctwo Zawadzkie 239
liczba uczestników w tej klasie: 1
Wyniki w klasie MSH - zespoły
Salon Hubertowski - instrumenty muzyczne niemyśliwskie lub myśliwskie i niemyśliwskie
KOKPzespółreprezentantpunkty
1 Chór Kameralny WPA UAM i ZO PZŁ w Kaliszu 269
1 ZTM Venator WL UPP UP w Poznaniu Wydz. Leśny 257
2 Duet Król & Sieroń 256
3 ZSM Dzięcioły ZSL Goraj 247
4 ZSM N. Lidzbark Wel. N-ctwo Lidzbark 244
liczba uczestników w tej klasie: 5
KO - klasyfikacja ogólna w konkursie "O Róg Wojskiego"
KL - klasyfikacja leśników
KM - klasyfikacja myśliwych
KP - klasyfikacja pozakonkursowa
Czas wykonania: 0.050 sekund